KONST / Litografier / Färglitografi 14954042
nr 1495 4042
Ulf Greder
(f. 1949), Sverige
Signerad, numrerad 86/360, "Nizza". Färglitografi, bildmått: 76x57cm, yttermått inklusive ram: 98x75cm
Ulf Greder, född 1949 i Stockholm, svensk målare.
Utrop:
600 kr
Såld:
1.500 kr
måndag 10 oktober 2022
kl 20:14:58
100 kr
700 kr
900 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr
350 kr (Budbetjänt)
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr
600 kr (Budbetjänt)
700 kr
800 kr (Budbetjänt)
900 kr
900 kr (Budbetjänt)
1.000 kr
1.100 kr
1.400 kr
1.300 kr
1.400 kr (Budbetjänt)